Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ
Elzab

Drukarka fiskalna Elzab Mera

Drukarka fiskalna Elzab Mera
Sugerowana cena netto
2 390,00 PLN
2 939,70 PLN brutto
Porównaj produkty Poleć znajomemu Dodaj opinie Zapytaj o produkt
Kup Teraz!
Zdjęcia
Filmy
Więcej zdjęć
Więcej filmów

Drukarka fiskalna Elzab Mera

Drukarka fiskalna Mera jest pierwszym urządzeniem firmy Elzab dedykowanym do supermarketów, hipermarketów, składów, hurtowni, czyli wszystkich tych miejsc, w których konieczne jest zastosowanie wytrzymałego, solidnego i szybkiego mechanizmu drukującego. Niewielkie rozmiary drukarki sprawiają, że idealnie sprawdzi się ona na kompaktowych stanowiskach POS. Drukarka fiskalna Elzab Mera wyróżnia się ergonomiczną, elegancką obudową, graficznym wyświetlaczem umożliwiającym prezentowanie reklam, haseł promocyjnych, czy też logotypu firmy, złącza RS-232 i USB, wydajnym akumulatorem gwarantującym pracę drukarki przez 2 godziny przy średniej częstotliwości wystawiania jednego paragonu z 3 pozycjami na minutę.

Funkcjonalny wyświetlacz

Graficzny, podświetlany wyświetlacz LCD, w który wyposażona jest drukarka fiskalna Elzab Mera gwarantuje doskonałą czytelność w każdych warunkach oświetlenia punktu handlowego. Urządzenie wyposażone jest w funkcję regulacji kontrastu i podświetlenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, przez 45 sekund po wydruku paragonu, na wyświetlaczu mogą pojawić się dowolne informacje z przeznaczeniem dla klienta (czas, data, podziękowanie za zakupy, logo firmy itp.)

Niezawodne mechanizmy drukujące

Drukarka fiskalna Elzab Mera posiada dwa niezawodne, termiczne mechanizmy drukujące typu Citizen LT-1220. Gwarantują one równoległy wydruk zarówno oryginału paragonu, jak i kopii, w sposób szybki (19 wierszy na sekundę każdy z nich) i sprawny. Urządzenie jest skonstruowane w taki sposób, by dostęp do mechanizmów drukujących był łatwy, a tym samym wymiana papieru przebiegała sprawnie. Niewątpliwą zaletą drukarki jest długa rolka (40 m) oraz metalowy nóż ułatwiający odrywanie paragonu.

Wydruki fiskalne i niefiskalne

Elzab Mera to drukarka fiskalna, która została wyposażona w funkcję wydruków fiskalnych i niefiskalnych. Wydruki fiskalne to te, których drukowanie wymuszone jest przepisami prawnymi. Wśród nich wyróżniamy raporty : dobowy, miesięczny, okresowy oraz rozliczeniowy kończący pracę drukarki.
Urządzenie udostępnia również bogaty zestaw formatek niefiskalnych, które program do obsługi sprzedaży może wykorzystać, w celu wydrukowania różnorakich operacji, a wśród nich raporty kasowe i transakcji, cenniki, statystyki sprzedaży, zamówienia, pokwitowania, rozliczenia kasjerów, potwierdzenie zasilania konta i wiele innych.

Gotowość na Euro

Drukarka fiskalna Elzab Mera posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej (tzn. takiej, w której prowadzona jest sprzedaż). Nazwa waluty ma długość trzech znaków i drukowana jest na paragonie, raporcie fiskalnym dobowym i raportach okresowych. W drukarce fiskalnej Elzab Mera fabrycznie ustawiona jest waluta PLN.
Urządzenie ma również możliwość drukowania na paragonie równowartości sumy paragonu przeliczonej na walutę obcą. Informacja taka drukowana jest na dole paragonu, po logotypie firmy.

Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi i programami sprzedaży

Drukarka fiskalna Elzab Mera przeznaczona jest do systemów, w których do prowadzenia sprzedaży wykorzystywane są komputery wyposażone w interfejs RS-232 (COM) lub USB. Zastosowanie takiego systemu powoduje wypełnienie obowiązku posiadania kasy fiskalnej.
Bezpośrednio do drukarki fiskalnej można podłączyć szufladę kasową. Inne urządzenia peryferyjne współpracują z drukarką za pośrednictwem komputera.
Drukarka fiskalna Elzab Mera współpracuje z większością dostępnych na rynku programów sprzedażowych i tym samym umożliwia: realizację sprzedaży, odczyt danych, sterowanie szufladą itp.

Najważniejsze cechy drukarki fiskalnej Elzab Mera:

  • Niezawodny mechanizm drukujący
  • Możliwość stosowania długich (40 m) rolek papieru termicznego
  • Gotowość na EURO
  • Funkcjonalny, obrotowy wyświetlacz
  • Duża baza towarowa (200 tys. towarów)
  • Niewielkie wymiary
  • Ergonomiczny kształt


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: drukarki fiskalne, kasy fiskalne, wiadomości z rynku.

Artykuły

Artykuły tematyczne dotyczące branży fiskalnej w Polsce.

Firmy

Sprawdzeni dostawcy kas i drukarek fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Posnet, Novitus, Elzab odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Novitus, Posnet, Elzab odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące drukarek i kas fiskalnych.

Porady

Praktyczne porady przygotowane przez specjalistów z branży fiskalnej.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Teoretyczne i praktyczne szkolenia odpowiednie dla Ciebie.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: zdjęcia, instrukcje obsługi, foldery produktowe i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, formularz kontaktowy , mail i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.