Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ
Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarka fiskalna Novitus Bono E
Sugerowana cena netto
2 490,00 PLN
3 062,70 PLN brutto
Porównaj produkty Poleć znajomemu Dodaj opinie Zapytaj o produkt
Kup Teraz!
Zdjęcia
Filmy
Więcej zdjęć
Więcej filmów

Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarka fiskalna Novitus Bono E to ergonomiczna obudowa, w której zamknięto nowoczesną technologię. Przeznaczona jest do prowadzenia, za pomocą systemów komputerowych, rejestracji sprzedaży oraz podatku należnego. Urządzenie prowadzi ewidencje sprzedaży ok. 150 tysięcy artykułów. Drukarka fiskalna Novitus Bono E znajdzie zastosowanie w małych i średnich punktach handlowych. Doskonale sprawdzi się zatem w pracy w sklepach, hurtowniach, marketach, recepcjach hoteli, salonach samochodowych, na stacjach paliw itp. Zamiast tradycyjnej kopii papierowej wyposażona jest w kopię elektroniczną. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, jednak jego możliwości są ogromne.

Drukarka z kopią elektroniczną

Drukarka fiskalna Novitus Bono E jest urządzeniem, które realizuje zapis kopii paragonu fiskalnego na karcie pamięci SD (elektronicznym nośniku danych). Takie rozwiązanie niesie ze sobą gro korzyści:

 • Znacznie obniżają się koszty eksploatacyjne urządzenia
 • Znika problem z przechowywaniem, przez 5 lat, rolek z kopiami paragonów
 • Posiadacz urzadzenia ma łatwy dostęp do danych zapisanych na karcie
 • Dane mogą być przez niego drukowane na drukarce lub przeglądane na komputerze
 • Zapisy kopii paragonów chronione są przed zaginięciem, czy zniszczeniem
 • Karta zabezpieczona jest hasłem, by dane nie dostały się w niepowołane ręce lub nie zostały zmodyfikowane w sposób niezgodny z prawem
 • Wszystkie dane zgromadzone są w jednym miejscu – karta wystarcza na kilka lat pracy drukarki fiskalnej
 • Zakładanie i wymiana papieru, potrzebnego do wydruków oryginałów pagonów, stały się o wiele łatwiejsze.

Mechanizm drukujący firmy Seiko

Drukarka fiskalna Novitus Bono E została wyposażona przez producenta w niezwykle wydajny i wytrzymały, termiczny mechanizm drukujący. Ten wysokiej jakości komponent japońskiej firmy Seiko, pracuje bardzo szybko (ok. 14 linii tekstu /sek, 5,6 cm/sek) i cicho, Drukuje paragony, raporty, wydruki kontrolne, wydruki będące potwierdzeniem działania drukarki oraz (co ważne) faktury VAT.
Zastosowanie mechanizmu typu „clamshell”, powoduje, ze wymiana papieru w drukarce fiskalnej odbywa się na zasadzie „wrzuć i pracuj”.
Program pracy drukarki został zaprojektowany w taki sposób, by maksymalnie oszczędzał papier, poprzez „zagęszczenie” tekstu i niepozostawianie wolnych przestrzeni między paragonami.

Graficzne wyświetlacze oraz precyzyjna klawiatura

Drukarka fiskalna Novitus Bono E posiada dwa graficzne, niebieskie wyświetlacze:

 • operatora - 132 x 32 piksele, do 4 linii po 24 znaki - który dokładnie informuje kasjera o przebiegu pracy drukarki, konieczności wykonania raportu itp.
 • klienta - 132 x 64 piksele, do 8 linii po 24 znaki - na którym wyświetlają się nazwy sprzedawanych artykułów, ich ceny jednostkowe, komunikat podsumowania oraz kwota do zapłaty, a także teksty reklamowe, czy grafika.

Membranowa klawiatura drukarki kolorystycznie dopasowana jest do wyświetlaczy. Posiada osiem klawiszy, które obsługują jej najważniejsze funkcje. Działa precyzyjnie i jest bardzo łatwa w obsłudze. Klawisz nawigacyjny pomaga w poruszaniu się po rozbudowanym menu drukarki.

Współpraca z dodatkowymi aplikacjami

Komunikacja drukarki z komputerem może odbywać się na dwa sposoby: poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232. Drukarka fiskalna Novitus Bono E może współpracować z inną niż główna aplikacją, która podłączana jest do dodatkowych portów komunikacyjnych - port PC2. Głównym zastosowaniem takiej aplikacji jest obsługa transakcji elektronicznych typu sprzedaż usług pre-paid, płatność kartą, płatność za rachunki i systemy lojalności. Aplikacja taka może zostać zainstalowana zarówno na komputerze, jak i na terminalu płatniczym ponieważ drukarka fiskalna Novitus Bono E posiada bogaty zestaw już zdefiniowanych wydruków niefiskalnych.

Dokumenty fiskalne i niefiskalne

Drukarka fisklana Novitus Bono E umożliwia wydruk dwóch rodzajów dokumentów:

 • Fiskalnych - drukowanych tylko po zafiskalizowaniu urządzenia przez uprawniony do tego serwis. Tego typu dokumenty to paragony sprzedaży, raporty dobowe, szczegółowe okresowe i miesięczne. Każdy z nich ma nadany numer unikatowy, swój numer oraz logo fiskalne.
 • Niefiskalnych - wszystkie te, które zostały wydrukowane w trybie szkoleniowym (przed fiskalizacją) oraz oznaczone napisem „niefiskalny” (po fiskalizacji). Do wydruków takich można zaliczyć te drukujące się po programowaniu urządzenia, operacji wpłaty lub wypłaty środków z szuflady, paragony anulowane oraz informujące o zmianie godziny, daty itp.

Cechy wyróżniające drukarkę fiskalną Novitus Bono E:

 • Drukarka fisklana wyposażona w elektroniczną kopię paragonu i kartę SD
 • Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu drukarki (z możliwością wydruku)
 • Wydajny wewnętrzny akumulator
 • Graficzne, niebieskie wyświetlacze LCD dla kasjera i klienta. Wyświetlacz klienta: 132x64 piksele, kasjera 132x32 piksele
 • Złącza komunikacyjne RS232 oraz USB
 • Współpraca z większością programów sprzedaży
 • Nazwa towaru do 40 znaków
 • Nawet do 255 pozycji sprzedaży na jednym paragonie
 • Jeden mechanizm clamshell - bardzo łatwa i szybka wymiana papieru
 • Wydruk faktur VAT i kopii bezpośrednio na drukarce
 • Wydruki potwierdzeń akceptacji kart płatniczych, lojalnościowych oraz zakupu pre-paidów
 • Drukowanie numeru systemowego oraz kodów kreskowych


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: drukarki fiskalne, kasy fiskalne, wiadomości z rynku.

Artykuły

Artykuły branżowe dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Firmy

Sprawdzeni dostawcy kas i drukarek fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Novitus, Elzab, Posnet odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Novitus, Posnet, Elzab odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Porady

Porady przygotowane przez praktyków i specjalistów z myślą o Tobie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Praktyczne i teoretyczne kursy i szkolenia on-line.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z opracowanymi odpowiedziami.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla użytkowników, dealerów i producentów urządzeń fiskalnych.

Download

Pliki do pobrania: instrukcje obsługi, foldery produktowe, zdjęcia i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, mail, formularz kontaktowy i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.