Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ
Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E
Sugerowana cena netto
2 290,00 PLN
2 816,70 PLN brutto
Porównaj produkty Poleć znajomemu Dodaj opinie Zapytaj o produkt
Kup Teraz!
Zdjęcia
Filmy
Więcej zdjęć
Więcej filmów

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E jest niezbędnym fiskalnym uzupełnieniem istniejących punktów sprzedaży, które opierają się na sprzęcie komputerowym. Ergonomiczna budowa, niewielkie rozmiary, wydajny akumulator Li-on oraz współpraca z takimi urządzeniami jak laptop, palmtop, czy komputer czynią z niej urządzenie, które równie dobrze sprawdzi się przy handlu ruchomym, jak i w stacjonarnym punkcie sprzedaży o ograniczonej powierzchni. Novitus Deon E, to pierwsza w Polsce drukarka przenośna, w której zastosowane elektroniczny zapis kopii paragonów.

Mechanizm kopii elektronicznej

Drukarka fiskalna Novitus Deon E obsługuje kopię elektroniczną paragonu zamiast tradycyjnej - papierowej. W tej drukarce nośnikiem jest stale udoskonalana technicznie, mogąca pomieścić ogromne ilości danych, karta pamięci SD. Urządzenie polskiego producenta zostało wyposażone z szereg zabezpieczeń mających chronić dane przed niepowołaną ingerencją, czy tez utratą. Karta jest dostępna dla użytkownika urządzenia, który może ze zgromadzonych na niej informacji stworzyć kopię zapasową na innym nośniku danych, przeglądać je na komputerze, wydrukować, tworzyć z nich raporty i statystyki. Atutem stosowania karty pamięci jest również obniżenie kosztów ponoszonych na materiały eksploatacyjne oraz to, że wszystkie dane zgromadzone są w jednym miejscu, gdyż karta wystarcza na kilka lat pracy.

Szybkie i ciche mechanizmy drukujące

W drukarce fiskalnej Novitus Deon E zastosowano termiczny mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu. Ten najwyższej jakości komponent cicho i bardzo szybko (14 linii tekstu / sekundę, 5 cm / sekundę) drukuje paragony, faktury VAT oraz raporty, które są czytelne dzięki szerokiej rolce (57 mm). Urządzenie wyposażone jest w tryb oszczędzania papieru, poprzez nie pozostawianie dużych, czystych (niezadrukowanych) powierzchni pomiędzy wydrukami.

Niezwykle wydajny akumulator Li-ON

Drukarka fiskalna Novitus Deon E została wyposażona w specjalnie zaprojektowany, do pracy w terenie, akumulator. Jest on w stanie wydrukować 2,5 tys. paragonów 30-to liniowych - co oznacza, że urządzenie może pracować bez zasilania zewnętrznego nawet kilka dni. Możliwość tak długiej pracy gwarantuje zastosowanie akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah oraz procesora i podzespołów wyposażonych w funkcję oszczędzania energii. Gdy urządzenie wyświetli komunikat o koniczności naładowania akumulatora, użytkownik może wydrukować jeszcze ok. 300 paragonów. Dodatkowym atutem jest to, iż akumulator drukarki został wykonany w formie pakietu, który można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza nią, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

Wyświetlacze i klawiatura

Producent wyposażył drukarkę fiskalną Novitus Deon E w dwa alfanumeryczne wyświetlacze o niebieskim podświetleniu, które w dwóch liniach po 16 znaków, informują o pracy drukarki, sprzedaży, cenach itp.
Urządzenie jest pierwszą na polskim rynku drukarką z pełną klawiaturą alfanumeryczną, która ułatwia programowanie, podawanie zakresów numerów podczas wykonywania raportów, czy zakresów dat.
Wykonana z silikonu wierzchnia część klawiatury, zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zalaniem lub zanieczyszczeniami. Klawiatura wyposażona jest w klawisze bezpośredniego dostępu do takich funkcji jak: raport dobowy, miesięczny, okresowy, zegar, wydruku kopii paragonu itp.

Szeroka gama wydruków niefiskalnych

Drukarka fiskalna Novitus Deon E posiada najszerszą, spośród dostępnych na polskim rynku, gamę wydruków niefiskalnych. Można je wykorzystać do druku zestawień, potwierdzeń oraz innych dokumentów ułatwiających funkcjonowanie sklepu.
Urządzenie realizuje płatności kartami, ma możliwość współpracy z pinpadem oraz systemami doładowania pre-paid, a potwierdzenia drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.

Współpraca z komputerem i peryferiami

Drukarka fiskalna Novitus Deon E wyposażona jest w złącza USB oraz RS-232, które służą do komunikacji urządzenia z komputerem. Dodatkowo w spodzie drukarki znajduje się złącze komunikacyjne pozwalające na zamontowanie modułu bluetooth (dostępnego jako opcja), który służy do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem (identycznie jak to ma miejsce w komunikacji np. między telefonami komórkowymi). Gdy zostanie on zainstalowany, użytkownik może korzystać z przenośnej pracy drukarki, która komunikuje się z komputerem, laptopem lub palmtopem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Cechy charakteryzujące drukarkę fiskalną Novitus Deon E

  • Niewielkie rozmiary, ergonomiczna budowa i lekka konstrukcja
  • Możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury
  • Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności
  • Wydajny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy, wykonany w formie wymiennego pakietu
  • Alfanumeryczne LCD wyświetlacze dla kasjera i klienta, 2x16 znaków w kolorze niebieskim
  • Klawiatura alfanumeryczna
  • Specjalne miejsce na zamontowanie zewnętrznego moduły bluetooth - bezprzewodowa komunikacja z komputerem


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: drukarki fiskalne, kasy fiskalne, wiadomości z rynku.

Artykuły

Artykuły tematyczne dotyczące branży fiskalnej w Polsce.

Firmy

Sprawdzeni dostawcy kas i drukarek fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Posnet, Novitus, Elzab odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Novitus, Posnet, Elzab odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące drukarek i kas fiskalnych.

Porady

Praktyczne porady przygotowane przez specjalistów z branży fiskalnej.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Teoretyczne i praktyczne szkolenia odpowiednie dla Ciebie.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: zdjęcia, instrukcje obsługi, foldery produktowe i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, formularz kontaktowy , mail i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.